یکشنبه 29 اردیبهشت 1398
پیام مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازگانی منطقه 2 بمناسبت هفته وحدت و هفته بسیج:
30آبان 1397

تقارن هفته وحدت و هفته بسیج گرامی باد

پیام مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازگانی منطقه 2 بمناسبت هفته وحدت و هفته بسیج:

بانگ ملکوتی «اشهدا ان محمد رسول الله» که امروزه در سراسر گیتی طنین انداز شده است، ترنم آسمانی دعوت حق تعالی برای وحدت و همدلی مسلمانان و آزادیخواهان عالم و راز ماندگاری اقتدار و استقلال مسلمین و تقویت و ترویج وحدت و یکدلی می باشد و همزمانی این ولادت خجسته و میمون که با تدبیر حضرت امام خمینی(ره)  بنیانگذار انقلاب اسلامی به عنوان هفته وحدت نامگذاری شد با سالروز فرمان تاریخی ایشان مبنی بر تشکیل بسیج (ارتش ٢٠ میلیونی) در 5 آذرماه سال ۱۳۵۸ که زمینه ساز تشکیل سازمان مردمی و پرافتخار و حماسه‌ساز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردید، در سالی که توسط مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... خامنه ای به نام حمایت از کالای ایرانی نام‌گذاری شده، تنها یک معنا دارد و آن یادآوری به آحاد جامعه است که همچون یک بسیجی فداکار در جهت رشد و اعتلای انقلاب اسلامی و ایجاد وحدت در جامعه گام‌های جدی و عملی برداریم و با تقویت روحیه و گسترش اخلاق؛ فرهنگ بسیجی و اتحاد را در جامعه تقویت کنیم، همانطور که ایشان فرمودند:" بسیج در حقیقت مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است" .

بسیج مدرسه عشق است و تربیت یافتگان آن،  صلابت و  عطوفت را در هم آمیخته اند. آنان ستبری و استواری همه اسطوره های حماسه آفرین تاریخ را در بازوان خود جمع کرده اند و همه حماسه سرایان تاریخ را به ثنای خود وا داشته اند.

امروز بسیج تنها یک تشکل منسجم و سازمان‌یافته نظامی و دفاعی نیست بلکه بسیج یک تجمع انقلابی خالصانه و سرشار از ایمان و اراده و فرهنگ ایثار و شهادت است که می‌تواند جامعه را بیش از گذشته به سمت ارزش‌های متعالی اسلام ناب محمدی (ص) رهنمون سازد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس، میلاد نبی مکرم اسلام، پیامبر مهربانیها، حضرت محمد(ص) و سلاله برومندش حضرت  امام صادق(ع)، رئیس مذهب جعفری و آغاز هفته وحدت و بسیج را به محضر حضرت بقیه ا... الاعظم ارواحنا فداه، رهبر معظم انقلاب، بسیجیان آزاده  ومردم انقلابی تبریک گفته و از خداوند قادر و متعال عزت و سرافرازی همه بسیجیان عزیز و مخلص ایران اسلامی را مسئلت می نمایم. 

دیدگاه خود را بیان کن
متن بالا را در زیر وارد کنید