دوشنبه 27 خرداد 1398
9 دی تجلی بصیرت و رجوع به آرمانهای انقلاب بود
8دی 1397

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2:

9 دی تجلی بصیرت و رجوع به آرمانهای انقلاب بود

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 با صدوری پیامی در آستانه حماسه با شکوه 9 دی این تاریخ سازی ماندگار را گرامی داشت .
دکتر سید محمد جعفری اظهار داشت: در تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی، روزهای خاصی وجود دارد که یادآور حوادث و رویدادهای آن ایام و همچنین پیامدهای ناشی از آنها می¬تواند درس عبرتی برای آیندگان باشد.
9 دی یکی از مناسبتهای بزرگ و به یاد ماندنی تاریخ انقلاب اسلامی ایران هست که تجلی بصیرت و رجوع به اهداف و آرمانهای بنیادین انقلاب میباشد ، که به سان یک صیقلی ناب ،دوباره اهداف بلند انقلاب را برای همگان شفاف و نمایان ساخت .
حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.
روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد ساخت.
در این میان هدایت ها و تدابیر رهبری ویژگی دیگر این حماسه بود و این روشنفکری مقام معظم رهبری بود که برنامه های شوم دشمن را در نطفه خفه کرد.
مردم مسلمان ایران با درک شرایط حساس کشور و تأسی به مواضع حکیمانه رهبر فرزانه خویش راه خود را در بحبوحه هیاهوی ضد انقلاب و بزرگنمایی آن از سوی رسانه¬های خارجی پیدا کردند و با حضور خروشان و یکپارچه، قدرت و اقتدار الهی و ملی خود را به نمایش گذاردند. این حماسه اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را تثبیت کرد و امروز هم باید مردم پشتوانه محکمی برای نظام باشند.
روز نهم دی، روزی است که مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند.
روز نهم دی روزی است که مردم ایران نشان دادند که با بصیرتی که دارند در میان گرد و غباری که فتنه گران به پا کرده اند هرگز، نه راه را گم می کنند و نه دست از راهبر واقعی که همانا ولایت فقیه است، بر می دارند و در نهایت روز نهم دی روزی است که مردم مسلمان و انقلابی ایران نشان دادند که این جمله حضرت امام (ره) را که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» به خوبی در عمل به آن معتقد و پایبند هستند.

دیدگاه خود را بیان کن
متن بالا را در زیر وارد کنید