چهارشنبه 2 مرداد 1398
تقدیر معاون وزیر جهاد کشاورزی از مدیر عامل شرکت غله منطقه 2
15دی 1397

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدماتبازرگانی منطقه 2:

تقدیر معاون وزیر جهاد کشاورزی از مدیر عامل شرکت غله منطقه 2

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران طی لوحی از دکتر سید محمد جعفری کلاریجانی در مراسم گردهمایی سراسری مدیران ستادی و استانی قدردانی کرد .

مهندس یزدان سیف در بخشی از این لوح به مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 اظهار داشت : سپاس بیکران پروردگار جهانیان که مارا در زمره خادمان گندم و نان مردم سرافراز و شریف میهنمان قرار داد و در راستای انجام این خدمت مقدس از موهبت حمایت و هدایت خویش بهرمند ساخت .

اینک که به فضل الهی ، همت والا و تلاش گندمکاران سخت کوش و مدیریت ارزشمند جنابعالی در پیشبرد مطلوب برنامه های دولت تدبیروامید در راستای سیاست های عالیه اقتصاد مقاومتی کشورعملیات خرید تضمینی گندم در سال جاری فرجامی نیکو یافته است ، بر خویش فرض می دانم مراتب تقدیر تشکر خود را به شما و همکاران کوشا و متعهدتان اعلام داشته توفیق روز افزونتان را در خدمت خالصانه به مردم شریف و پاک سرشت ایران عزیز از درگاه خداوند سبحان مسالت نمایم .

خاطر نشان می شود دومین نشست سالانه هم اندیشی مدیران شرکت بازرگانی دولتی ایران 12 و 13 دی ماه سالجاری با حضور وزیر جهاد کشاورزی در تهران برگزار شد . 

دیدگاه خود را بیان کن
متن بالا را در زیر وارد کنید