چهارشنبه 10 خرداد 1402
کمک های کارکنان غله منطقه 2 به سر پل ذهاب رسید
29آبان 1396

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2

کمک های کارکنان غله منطقه 2 به سر پل ذهاب رسید

کمک های کارکنان غله منطقه 2 به سر پل ذهاب رسید

در پی زلزله 3/7 ریشتری یکشنبه شب هفته گذشته در منطقه مرزی عراق و ایران که خسارت زیادی به هموطنان غرب کشور برجا گذاشت مدیران و همکاران شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 2 کمک های نوع دوستانه خود را به مناطق زلزله زده ارسال کردند.

مهندس سید محمد جعفری با بیان این مطلب اظهار داشت: ضمن تسلیت و ابراز همدردی با بازماندگان این حادثه کارکنان شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 2 در راستای مشارکت و کمک رسانی به هموطنان حادثه دیده بخشی از حقوق خود را به زلزله زده گان  غرب کشور اختصاص دادند.

مدیر  عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 افزود: کمک های داوطلبانه کارکنان شرکت غله در قالب یک تریلی آب معدنی و 50 تخته چادر، یک واحد نانوایی سیار و یک کامیون حامل 80 تخته پتو، کنسرو و مواد غذایی به مناطق زلزله زده ارسال گردید.

مهندس جعفری از ارسال 22 تن آرد به مناطق حادثه دیده غرب کشور نیز خبر داد و گفت: ذیحساب این شرکت نیز که مسئولیت رساندن این محموله ها را بر عهده داشته با حضور در مناطق زلزله زده در جلسات ستاد بحران حضور یافت.

سید هادی سلطانی مدیر مالی و ذیحساب شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 که از نزدیک از مناطق حادثه دیده بازدید بعمل آورد وضعیت آوارگان زلزله کرمانشاه در شهر سر پل ذهاب و قصر شیرین را تاسف بار و غم انگیز خواند و گفت: این حادثه قلب تمام مردم ایران را به درد آورد و بسیاری از هموطنان کوشیدند به هر نحوی که شده به یاری هموطنان حادثه دیده بشتابند.

سلطانی افزود: محموله های نوع دوستانه کارکنان شرکت غله منطقه 2 در سر پل ذهاب و ثلاث باباجانی توزیع گردید.

وی با تاکید اینکه کمک و یاری همنوعان در همه حال یک وظیفه انسانی و اسلامی به شمار می رود اظهار داشت: مردم کشور عزیز ما در هنگام بروز فجایع و بحران های این چنینی همیشه حماسه می آفرینند.

دیدگاه خود را بیان کن
متن بالا را در زیر وارد کنید