پنج شنبه 15 خرداد 1399
هفته نیروی انتظامی گرامی باد
13مهر 1398

پیام تبریک

هفته نیروی انتظامی گرامی باد

نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام و برقرار کننده امنیت اجتماعی با مشارکت همه شهروندان جامعه است. بدون شک، پیشرفت، تعالی، توسعه همه جانبه و پایدار، بستری امن، سالم و با آرامش را طلب می‌کند تا در سایه این امنیت فعالیت‌ها با قدرت و سرعت بیشتری شتاب گیرد و برقراری نظم و امنیت اجتماعی تنها در اثر زحمات مخلصانه همه این عزیزان واقعیت پیدا می‌کند.
بی تردید امنیت و آرامش امروز استان مازندران، مدیون فداکاری ها و فعالیت های شبانه روزی بزرگ مردان نیروهای نظامی و انتظامی است که خاضعانه جان بر کف اخلاص نهاده و از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت می کنند و در سایه تلاش و مجاهدت آنان، فضایی امن و مناسب برای رشد و توسعه استان مهیا شده است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ناجا، مراتب تشکر و قدردانی خود را از خدمات شجاعانه و هوشمندانه و جانفشانی‌های فرماندهی محترم و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی استان مازندران ابراز می‌نمایم و برای این عزیزان در سایه رهنمودهای «فرماندهی معظم کل قوا» در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی، پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری نظم و امنیت در جامعه موفقیت و سربلندی بیش از پیش مسئلت دارم.

دیدگاه خود را بیان کن
متن بالا را در زیر وارد کنید