پنج شنبه 26 تیر 1399
بسیج سنبل پایداری و ایثار ملت ایران است
30آبان 1398

پیام تبریک مدیرکل غله مازندران بمناسبت هفته بسیج:

بسیج سنبل پایداری و ایثار ملت ایران است

با سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی مبنی بر تشکیل بسیج (ارتش ٢٠ میلیونی) در 5 آذرماه سال ۱۳۵۸ که زمینه ساز تشکیل سازمان مردمی و پرافتخار و حماسه‌ساز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردید، امسال چهلمین سالی است که این شجره طیبه کاشته شده و به درختی تناور تبدیل شده است، در سالی که توسط مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... خامنه ای به نام (( رونق تولید)) نام‌گذاری شده، تنها یک معنا دارد و آن یادآوری به آحاد جامعه است که همچون یک بسیجی فداکار در جهت رشد و اعتلای انقلاب اسلامی و ایجاد وحدت در جامعه گام‌های جدی و عملی برای توسعه و رونق اقتصادی کشور برداریم و با تقویت روحیه و گسترش اخلاق؛ فرهنگ بسیجی و اتحاد را در جامعه تقویت کنیم، همانطور که ایشان فرمودند:" بسیج در حقیقت مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است" .
بسیج مدرسه عشق است و تربیت یافتگان آن، صلابت و عطوفت را در هم آمیخته اند.آنان سنبل پایداری و ایثار و استقامت ملت ایران هستند، آنان ستبری و استواری همه اسطوره های حماسه آفرین تاریخ را در بازوان خود جمع کرده اند و همه حماسه سرایان تاریخ را به ثنای خود وا داشته اند. امروز بسیج تنها یک تشکل منسجم و سازمان‌یافته نظامی و دفاعی نیست بلکه بسیج یک تجمع انقلابی خالصانه و سرشار از ایمان و اراده و فرهنگ ایثار و شهادت است که می‌تواند جامعه را بیش از گذشته به سمت ارزش‌های متعالی اسلام ناب محمدی (ص) رهنمون سازد.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و شهدا و بیعت با رهبر فرزانه انقلاب، هفته بسیج را به بسیجیان آزاده و مردم انقلابی تبریک گفته و از خداوند قادر و متعال عزت و سرافرازی همه بسیجیان عزیز و مخلص ایران اسلامی را مسئلت می نمایم.

 

دیدگاه خود را بیان کن
متن بالا را در زیر وارد کنید