جمعه 22 فروردین 1399
اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران دستگاه اکسیژن ساز به دانشگاه علوم پزشکی اهدا کرد
25اسفند 1398

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران:

اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران دستگاه اکسیژن ساز به دانشگاه علوم پزشکی اهدا کرد

 اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران با مشارکت انجمن صنفی کارخانجات آرد استان مازندران تمهیدات لازم جهت تهیه 2 دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی بعمل آورده و یک دستگاه آن تحویل دانشگاه علوم پزشکی مازندران گردید و دستگاه دوم در چند روز آتی تحویل خواهد شد .

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان با بیان این مطلب اظهار داشت با توجه به شیوع گسترده ویرس کرنا در استان و حجم بالای مبتلایان به ویروس کووید 19 و کمبود امکانات و تجهیزات درمانی و بیمارستانی این اداره کل با مشارکت انجمن صنفی کارخانجات آرد استان اقدام به خرید این 2 دستگاه اکسیژن ساز به ارزش ریالی 3 میلیارد نموده و آن را به دانشگاه علوم پزشکی مازندران اهدا کرد .

سید محمد جعفری افزود برخی از بیماران مبتلا به کووید 19 که دچار عارضه حاد تنفسی یا بیماری زمینه ای هستند ممکن است به خاطر کمبود امکانات درمانی با توجه به حجم بالای مبتلایان به این ویروس جان خود را از دست بدهند و اقدامات نودوستانه و خیرخواهانه در جهت خرید تجهیزات بیمارستانی می تواند جان هموطنان را نجات دهد .

دکتر جعفری تصریح کرد هموطنان عزیز با رعایت پروتکل بهداشتی و همچنین کمپین در خانه می مانیم می توانند این ویروس را مهار کرده و باری دیگر زندگی جریان عادی خود را ادامه دهند . د/ 

دیدگاه خود را بیان کن
متن بالا را در زیر وارد کنید