جمعه 22 فروردین 1399
پیام تبریک مهندس سید محمد جعفری به مناسبت سال جدید
28اسفند 1398

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران:

پیام تبریک مهندس سید محمد جعفری به مناسبت سال جدید

مدیر کل غله خدمات بازرگانی استان مازندران در پیامی سال 1399 را تبریک گفت. سید محمد جعفری در طلیعه  این پیام نوروزی از آیه قرآن استفاده کرد و گفت: ( سیجعل الله بعد عسر یسرا ) ((خداوند به زودی بعد از سختی ، آسانی خواهد آورد )) آیه 7 سوره الطلاق .

سال 1398 سال پر فراز و نشیبی بود که مطلعش وقتی مردم به استقبال بهار رفته بودند ((سین )) ی سفره های هفت سین بسیاری از هموطنان ما را با خود برد ، بعد از سیل ویرانگر حوادث و اتفاقهای سخت و تلخ دیگری به دنبالش آمده از جمله تجدید و تحریم های ظالمانه ، شهادت سردار دلها شهید سلیمانی عزیز ، حادثه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین و در گامهای پایانیش شیوع ویروس کرونا که تمام مردم جهان را نگران کرده است .

اما خداوند متعال را شاکریم که دیگر بار توفیق حلاوت حلول سالی دیگر را بر ایرانیان ارزانی داشت تا با تدبر و تعقل بر آنچه که گذراندیم، در سایه کرامتش دل به تلاشی افزون برای عزت، سربلندی و کامیابی ببندیم. فرا رسیدن سال نو اگرچه پایانی است بر یک سال تلاش و کار همراه با اتفاقات خوب و بد، اما سرآغازی است بر یک سال کوشش و خدمتی دیگر، بدون ترديد چرخش روزگار بر انديشه هوشيار زنگ بيداري است که باید همراه با امید به فردایی بهتر بر تلاش خویش بیافزاییم.

دکتر جعفری افزود: در سالی که گذشت به یاری خداوند متعال و همت همکاران خدوم و زحمتکش اداره کل غله و خدمات بازرگاني استان مازندران، شاهد دستاوردهای قابل توجهی در زنجيره بزرگ گندم ، آرد و نان و بهبود فرآیند ارائه خدمت به مردم عزیز کشورمان و به خصوص كشاورزان زحمتكش بودیم، که خريدهاي محصولات استراتژيك و راهبردي كشاورزي از جمله گندم ، دانه هاي روغني كلزا ، سويا و آفتاب گردان و تامین و ذخیره سازی کالاهای اساسی مردم از جمله شکر ، روغن و برنج به منظور تنظیم بازار تنها یک برگ از این افتخارات است.

در سال 1399 نیز با استراتژی ملی که سالیانه مقام معظم رهبری با درایت و تدبیر حکیمانه و راهگشایانه خویش تعیین می فرمایند در یک عزم و بسیج ملی در کنار سایر هموطنان عزیز تلاش خواهیم کرد در تحقق آن قدم برداریم و در حوزه ماموریتهای این اداره کل نیز برآنیم تا به گونه ای عمل کنیم که سطح رضایتمندی در راستای اهداف و برنامه های از پیش تعیین شده این زنجيره گسترده ارتقا یابد و به یاری خداوند این مسیر تعالی با سرعتی بیش از پیش طی شود.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران در بخش پایانی پیامش گفت: اینجانب ضمن تبریک و شادباش به مناسبت فرا رسیدن بهار طبیعت به مقام معظم رهبری و به همه مردم شریف ایران به مصداق ((ایام می آیند تا از شما مبارک گردند)) سال99 را سالی سرشار از شکفتن موفقیتها، سلامتی، سربلندی و سعادتمندی برای همه ملت ایران آرزومندم.

و امیدوارم سال جدید با توکل به خداوند متعال بحران ویروس کرونا در ایران و سراسر جهان مهار شود و آرامش و آسایش و شادی و نشاط و خرمی در زندگی مردم جاری گردد . 

دیدگاه خود را بیان کن
متن بالا را در زیر وارد کنید