جمعه 4 مهر 1399
مهندس وفائی نژاد مدیر کل غله مازندران شد
30مرداد 1399

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران:

مهندس وفائی نژاد مدیر کل غله مازندران شد

طی حکمی از سوی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت مهندس عباسعلی وفائی نژاد به عنوان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران منصوب شد.
مهندس یزدان سیف در بخشی از این ابلاغ اظهار داشت: نظر به سوابق و تجارب مفید جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند یکتا و در سایه توجهات حضتر ولیعصر در انجام وظایف محوله با رعایت قوانین و مقررات ذیربط موفق باشید.
مراسم معارفه مهندس عباسعلی وفائی نژاد با حضور مهندس افرازه مدیرکل امور مجامع شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران و مهندس قوانلو رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مازندران و دکتر بخشی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری مازندران و برخی از مدیران استانی و تشکلهای صنفی با رعایت پروتکلهای بهداشتی بصورت محدود در روز پنج شنبه در سالن جلسات اداره کل غله برگزار گردید.
معاون وزیر صمت طی نامه ای از خدمات مهندس بهرام نجفی نیز در طول دوران تصدی سرپرستی این اداره کل قدردانی کرد.
لازم به ذکر است مهندس عباسعلی وفائی نژاد از مدیران با سابقه اقتصادی می باشد که رئیس سازمان بازرگانی استان مازندران، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران و مدیرکل بازرسی و ارزیابی عملکرد استانداری مازندران جزء سوابق مدیرکل جدید غله مازندران می باشد.

دیدگاه خود را بیان کن
متن بالا را در زیر وارد کنید