جمعه 4 مهر 1399
شهیدان رجایی و باهنر بهترین مصداق و شاخص برای خدمتگزاری به مردم می باشند
1شهریور 1399

پیام مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران بمناسبت هفته دولت :

شهیدان رجایی و باهنر بهترین مصداق و شاخص برای خدمتگزاری به مردم می باشند

مهندس عباسعلی وفائی نژاد مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندنران سالروز شهادت شهیدان رجائی و باهنر و فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را با صدور پیامی گرامی داشت. متن پیام به شرح ذیل است:
شهادت شهیدان محمدعلی رجائی و محمدجواد باهنر قطره ای از دریای ستیزه جویی های استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران می باشد.
بی شک تقویم انقلاب سیره شهیدان رجایی و باهنر را به عنوان فصل درخشانی از صفحات زرین خدمتگزاری صادقانه به ملت منقوش کرده و برای همیشه در اذهان دوستداران انقلاب اسلامی به یادگار گذاشته است.
هفته دولت احیا کننده روزهای پر شور خدمتگزاری شهیدان بزرگوار رجایی و باهنر است که فارغ از اندیشه پست و مقام تنها به خدمت ایثارگونه و صادقانه برای مردم اهتمام می ورزند، شهیدانی که بهترین شاخص برای خدمتگزاری به مردم می باشند.
با گذشت سالها از عروج ملکوتی شهیدان رجایی و باهنر، هنوز عطر خدمت صادقانه و خالصانه این دو شهید والامقام به مردم تازگی داشته و مصداق و الگویی برجسته و ممتاز برای کارگزاران و دولتمردان کشور می باشند و معیاری برای ارتقاء بخشی به تلاش در عرصه مدیریت اجرایی کشور فارغ از تعلقات رایج جناحی و پرتو افشانی اخلاص، صداقت، ساده‌زیستی، دشمن شناسی، استکبار ستیزی، ولایت مداری و اطاعت از ولایت فقیه در رویکردها و رفتارهای آنان می باشند.
فلسفه بزرگداشت هفته دولت ، ترویج فرهنگ خدمت و تلاش خالصانه برای جلب رضایت مردم در مسیر قرب الهی است و دولت شهیدان رجایی و باهنر نخستین دولت مکتبی بود که در آن دوره بحرانی حداکثر تلاش و کوشش خود را برای خدمت به اهداف مقدس انقلاب ، صادقانه اعمال کرد تا آن جا که جان خویش را بر سر آن نهادند .
تردیدی نیست تلاش برای تقویت وحدت و همدلی در کشور و رفع محرومیت‌ها و مقابله جدی و تمام عیار با مظاهر فساد و تبعیض، توسعه عدالت، ترویج اخلاق و معنویت و نگاه فراجناحی، تعمیق تعامل سازنده و ظرفیت‌سازی برای تداوم حرکت فعال و پویا در راستای چشم‌انداز و اهداف راهبردی نظام به ویژه در عرصه اقتصاد مقاومتی و حمایت از کارآفرینان و تولیدگران در راستای جهش تولید و رونق اقتصاد و افزایش اشتغال و رفاه عمومی از اولویت‌ها و الزامات اساسی است که باید به آنها اهتمام جدی و حداکثری داشت.
اینجانب ضمن تبریک و تهنیت هفته دولت به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد و به ویژه همکاران پر تلاش و زحمتکش اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران باری دیگر با آرمانهای معمار انقلاب و منویات مقام معظم رهبری در روزهایی که بیرق های حماسه حسینی افراشته شده است تجدید بیعت می کنیم تا از هیچ کوششی در راستای اهداف عالیه نظام و همچنین صیانت از حقوق کشاورزان عزیز و به خصوص عامه مردم که ولی نعمتان بحق ما در زنجیره طلایی گندم، آرد و مائده آسمانی نان هستند فروگذاری ننموده تا همواره طعم شیرین خدمت خداپسندانه در این زنجیره مقدس جاری و ساری باشد و از درگاه حضرت باریتعالی نیز برای همه خادمین این مرز و بوم و در ذیل توجهات حضرت ولی عصر (عج) توفیق روزافزون مسئلت دارم.

 

دیدگاه خود را بیان کن
متن بالا را در زیر وارد کنید