سه شنبه 11 مهر 1402
اداره کل غله مازندران دستگاه برتر در پدافند غیرعامل استان شد
8آبان 1401

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران:

اداره کل غله مازندران دستگاه برتر در پدافند غیرعامل استان شد

 

استاندار مازندران از اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران به عنوان دستگاه برتر استان در اجرای برنامه ها و تحقق اهداف پدافند غیرعامل قدردانی کرد.
سید محمود حسینی پور در بخشی از این لوح خطاب به عباسعلی وفائی نژاد مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اظهار داشت: تحقق سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حوزه پدافند غیرعامل مرهون تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر مدیران فداکار و جهادگری است که در این راستا، مدبرانه و مجاهدانه برای انجام وظیفه و رسالت سازمانی و پیشرفت امور، نقش آفرینی می کنند.
استاندار مازندران در ادامه افزود: بدینوسیله از تلاش های ارزنده و همت والای جنابعالی بعنوان دستگاه برتر استان در اجرای برنامه ها و تحقق اهداف پدافند غیرعامل با تاسی از شعار (برای مردم، پدافند دانش بنیان، حفاظت از زیرساخت ها و تداوم کارکردها) و در  راستای تاکیدات دولت انقلابی و مردمی سیزدهم کمال تقدیر و تشکر بعمل می آید. توفیق رزوافزون جنابعالی را در سایه الطاف الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و پیروی از منویات حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاستهای دولت انقلابی و مردمی در تعالی و پیشرفت و تحقق اهداف مقدس جمهوری اسلامی آرزومندم.
شایان ذکر است، در هفته گذشته رزمایش پدافند غیرعامل افزایش پایداری شبکه توزیع گندم، آرد و نان و حمل و نقل دریاپایه کالاهای اساسی توسط اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران و با حضور معاون پدافند غیرعامل کشور، رئیس پدافند غیرعامل استانداری مازندران، امام جمعه و فرماندار شهرستان نکا، رئیس حراست جهاد کشاورزی استان و نیروی امنیت اقتصادی و انتظامی استان مازندران در شهرستان های بهشهر، نکا، میاندرود، ساری، نوشهر، فریدونکنار و نیز بنادر امیرآباد، فریدونکنار و نوشهر در حوزه تهدیدات و بلایای طبیعی و غیرطبیعی برگزار گردید.

دیدگاه خود را بیان کن
متن بالا را در زیر وارد کنید