سه شنبه 29 مهر 1399
حضور سرپرست اداره کل غله مازندران در سامد
8تیر 1399

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران:

حضور سرپرست اداره کل غله مازندران در سامد

  

سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران به همراه تعدادی از مدیران ستادی با حضور در سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) پاسخگوی تلفنی مردم شریف استان مازندران شد.

بهرام نجفی سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران در راستای اجرای نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد و تاکیدات استاندار مبنی بر استمرار تعامل مردم و دولت و پاسخگویی به درخواست ها و مشکلات مردم به منظور تحقق مصادیق حقوق شهروندی با حضور در دفتر سامانه ارتباط مردم و دولت  از طریق تلفن 111 بصورت مستقیم پاسخگوی تماس های هم استانیهای عزیز شد.

مهندس نجفی صبح امروز با حضور در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری (سامانه تلفنی111) در ساری به سوالات مردم شریف استان مازندران پاسخ گفت و پیگیر رفع مشکلات آنان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران در این روز سرپرست اداره کل غله مازندران، پاسخگوی تماس های مردمی بود که در اغلب آنها مواردی همچون سهمیه آرد خبازیها، چگونگی وضعیت خرید تضمینی گندم و پرداخت وجه به کشاورزان و تقدیر و تشکر بابت کیفیت بالای گندم و آرد در استان مطرح گردید.

شایان ذکر است پاسخگویی به مردم شریف استانهای مازندران همه روزه توسط مدیریت و معاونین این اداره کل علی الخصوص در روزهای سه شنبه هر هفته انجام می پذیرد و تمامی کارکنان ملزم به پاسخگویی و ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف این استان می باشند.

همچنین امکان ارتباط مستقیم با مدیرکل در سایت اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران به آدرس www.gtc2.ir  نیز میسر می باشد.   

 

دیدگاه خود را بیان کن
متن بالا را در زیر وارد کنید