چهارشنبه 28 مهر 1400
انتصاب مسئولین نمایندگی اداره کل غله مازندران در شرق استان
7مهر 1400

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران:

انتصاب مسئولین نمایندگی اداره کل غله مازندران در شرق استان

طی احکامی جداگانه توسط مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران مسئولین نمایندگی این اداره کل در شهرستان های نکا، بهشهر و گلوگاه مشخص شدند.
براساس این احکام، آقایان حسن فلاح، سید محمد حسینی و میثم نقوی به ترتیب به عنوان مسئولین نمایندگی غله و خدمات بازرگانی مازندران در شهرستان های نکا، بهشهر و گلوگاه منصوب شدند.
عباسعلی وفائی نژاد مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران در بخشی از این ابلاغ ها اظهار داشت: با عنایت به سوابق، تجربه و تعهد جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان مسئول نمایندگی غله و خدمات بازرگانی این اداره کل در شهرستان مذکور منصوب می شوید تا حسب شرح وظایف مربوطه و دستورالعمل های ارسالی انجام وظیفه نمائید. امید است با استعانت از ایزد یکتا و با جدیت، تلاش و پشتکار و با بهره گیری از همه ظرفیت ها و امکانات موجود و با هماهنگی و همکاری مدیران ستادی در انجام امورات محوله با رعایت قوانین و مقررات موفق و موید باشید. توفیق روزافزون شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
خاطرنشان می شود مراسم تودیع و معارفه مسئولین نمایندگی غله شهرستانهای مذکور با حضور مهندس بهرام نجفی معاون اداری مالی و محمود زارع نژاد مدیر امور اداری با حضور فرمانداران و معاونین فرمانداریها صورت پذیرفت.

دیدگاه خود را بیان کن
متن بالا را در زیر وارد کنید